Dünyanın en güzel ürünlerini üretiyor ya da en iyi hizmetini veriyor olabilirsiniz. Ancak insanların bundan haberi var mı? Hizmetinizi ya da ürününüzü sadece mağazanızın önünden geçen 3-5 kişi bilebilir, görebilir ve satın alabilir. Ancak dijital pazarlama sayesinde ürün ve hizmetlerinizi dünyanın dört bir yanına ulaştırabilirsiniz.

Fitty Media olarak başta sağlık çalışanları ve sağlık kurumları olmak üzere markanızı dijital ortamlara taşıyoruz. Size en uygun 7/24 online açık klinik ve muayenehaneleri tasarlıyoruz. Bu sayede siz evinizde uyurken bile hastalarınız size bulabiliyor. Açtığımız web sitenizi uygun sosyal medya platformlarından destekliyoruz. Böylece hastalarınızın sizi bütün online platformlarda tanımasını sağlıyoruz.

Sağlık sektörü dijital pazarlama

Sitenizi tasarlamak ve sosyal medya stratejilerinizi belirlemek için detaylı bir şekilde pazar ve rakip analizi çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede sizin için bu işi en iyi yapandan daha iyi yapmayı hedefliyoruz.

Stratejilerimizi geliştirirken her zaman sizleri ve sizlerin müşterilerinizi yani hastalarınızı memnun edecek stratejiler geliştirmeye çalışırız. Bunu yaparken her zaman daha iyisini, daha verimlisini nasıl yapacağımızı araştırırız. Böylece dijital pazarlama için ayırdığınız bütçenizden maksimum verim elde ederek göklere çıkmanızı sağlarız.